Szkoła Języków Obcych

środa 12 grudnia 2018

PracaAngielski on-lineDla lektor�w
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Menu

Licytuj

Aktualności

2018-12-04

PRACA dla LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Zatrudnimy pilnie lektorów języka angielskiego oraz native speakers do prowadzenia kursów języka angielskiego ogólnego oraz egzmainacyjnych. Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie cv na adres biuro@tfls.com.pl. więcej

2018-12-03

PRACA BIUROWA DLA STUDENTEK ZAOCZNYCH
Zatrudnimy studentki zaoczne w naszym biurze obsługi klienta przy ul. Boduena 4 w Warszawie. CV ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres praca@tfls.com.pl. Możliwe godziny pracy: 11-19 lub 15-19 od pon. do pt.. więcej

Opinie słuchaczy

TFLS to świetna szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS! Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ nauczyciele potrafią zainteresować przedmiotem. To sprawia, że z zajęć wynosi się bardzo dużo i w szybkim tempie czyni się postępy. A nauka angielskiego staje się po prostu czystą przyjemnością! Poza tym lekcje w takiej szkole bardzo pomagają maturzystom, którzy potem są świetnie przygotowani do egzaminów na filologię angielską(poziom nauczania w TFLS) jest nie byle jaki ! Można więc śmiało powiedzieć, że szkoła ta jest jak najbardziej godna polecenia.

Aneta

W TFLS uczę się od dwóch lat i wszystko o czym byłem zapewniany przy zapisie potwierdziło się. Dodatkowe, bezpłatne konwersacje z native speakers, korzystna cena kursów oraz miła i kompetentna obsługa stawiają TFLS na czele szkół językowych w Warszawie.

Nathan

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi (Angelo is the best!), klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Irkamatus

Uczęszczam do TFLS od 2 lat, jestem teraz na 8 semestrze i uważam że poziom w tej szkole jest bardzo dobry! Osobiście lubię tam chodzić... bo wiem że to jedna z lepszych szkół!! Lekcje są ciekawe i dobrze prowadzone! No i te dodatkowe, darmowe konwersacje z nativami!

Iza20

Z moich doświadczeń z TFLS, mogę powiedzieć, że nauczyciele tam uczący to profesjonaliści. Lekcje są naprawdę ciekawe - nie sposób się nudzić. Na początku nawet nie wiedziałem, że moja lektorka jest Polką - nie słyszałem ani jednego słowa po polsku od niej. Poza tym świetna biblioteka, dostęp do internetu, filmy angielskie, świetny kontakt z nauczycielami - mają jakieś specjalistyczne dyplomy dla nauczycieli oprócz ukończenia anglistyki plus dużo bezpłatnych konwersacji z nativami.

Beno165

Co nas wyróżnia

TFLS po raz kolejny został na rok 2018/2019 partnerem British Council w zakresie organizacji egzaminów Cambridge English: First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE) oraz IELTS.

TFLS może się poszczycić bardzo wysoką efektywnością kursów  przygotowawczych do certyfikatów międzynarodowych, które prowadzone są w oparciu o programy autorskie. W przypadku  egzaminów Cambridge - tj. FCE, CAE i CPE zdawalność wynosi 95,6% , a przy kursach LCCI nawet 98%. Dowodem na wysoką jakość organizowanych przez TFLS kursów egzaminacyjnych jest posiadanie autoryzacji University of Cambridge ESOL Examinations na prowadzenie kursów  przygotowawczych
do egzaminów FCE 
- First Certificate in
English, CAE - Certificate  in Advanced English, CPE - Certificate of Proficiency in English.
Oznacza to, że TFLS spełnia najwyższe
wymogi w zakresie przygotowania do egzaminów z języka angielskiego.

Od 2003 roku w ofercie kursów TFLS pojawiły się BEZPŁATNE KONWERSACJE, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród słuchaczy. Są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez Native Speakers , usprawniające umiejętność płynnego komunikowania się w życiu codziennym,  wygłaszania opinii, argumentowania, dyskusji. Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno kursów ogólno-językowych jak i egzaminacyjnych.

Nasi lektorzy to osoby młode, dynamiczne o najwyższych kwalifikacjach: absolwenci  Filologii Angielskiej, Amerykanistyki, Germanistyki, Romanistyki, Italianistyki, Iberystyki oraz Lingwistyki Stosowanej,pracownicy naukowi w.w. wydziałów stypendyści  uczelni zagranicznych

Kwalifikacje lektorów są na bieżąco sprawdzane i oceniane przez naszych metodyków, a także podnoszone poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach metodycznych organizowanych przez TFLS oraz specjalistyczne seminaria dotyczące materiałów dydaktycznych, metod nauczania czy egzaminów językowych organizowane przez np. wydawnictwa LONGMAN, Cambridge, Heineman, McMillan, a także The British Council , oraz  London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board.

Kursy językowe organizowane przez TFLS nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania,  mówienia, słuchania, czytania, niezbędnych do porozumiewania się w języku angielskim we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych.

Wykorzystujemy różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Nasze osiągnięcia

W dniu 07.11.2005  -  w trakcie II Ogólnopolskiej Konferencji  LCCIEB, Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie I miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych roku 2004/2005,, oraz nagrodę specjalną  za przeegzaminowanie największej ilości kandydatów w Polsce w roku 2004/2005, oraz nagrodę specjalną  za przeegzaminowanie największej ilości kandydatów w Polsce w roku 2004/2005.

W dniu 27.11.2006  - w trakcie III Ogólnopolskiej Konferencji  LCCI IQ, Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie III miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych roku 2005/2006.

W styczniu 2005 r Szkoła TFLS uzyskał status centrum egzaminacyjnego Global Legal English oraz uprawnienia do prowadzenia egzaminów TOLES (Test of Legal English Skills) - egzamin z języka z angielskiego dla prawników.

W lutym 2005 r. TFLS uzyskał status centrum egzaminacyjnego ETS Global (organizatora egzaminów TOEFL) oraz  uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC (Test Of English for International Communication), TFI (Test de Francais International) oraz TOEIC Bridge.

Od 2007 r. TFLS posiada prestiżowy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego ETS w zakresie przeprowadzania międzynarodowego i najbardziej uznawanego na świecie egzaminu z języka angielskiego TOEFL ibT - Test of English as a Foreign Language - internet based Test.
 

11.05.2006 TFLS została wpisana do ,,Ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej'', prowadzonej na podstawie art. 12 ust. 1 pkt. ustawy z 18.12.1998 r. o słuzbie cywilnej.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Po raz kolejny została potwierdzona jakość nauczania w TFLS , tym razem przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Po wnikliwej kontroli, przyznano nam akredytację na prowadzenie kursów ogólnych i egzaminacyjnych z języka angielskiego.
TFLS jako jedna z nielicznych szkół w Warszawie może poszczycić się uzyskaniem
Akredytacji Kuratorium Oświaty

Na podstawie Decyzji Mazowieckiego Kuratora Oświaty Nr KO.ADM.I-KB-4962/4/08 z dnia 28.03.2008 r. TFLS - Testing & Foreign Language Services Szkoła Języków Obcych  w Warszawie otrzymała akredytację na szkolenia:
1. Język angielski ogólny,
2. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów Cambridgde FCE, CAE, CPE,
3. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów LCCI,
4. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów TOEFL,
5. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów TOLES
6. Język angielski - przygotowanie do matuy z 
    języka angielskiego
7. Język angielski - kursy specjalistyczne.

Infolinia

Lokalizacja

Referencje

W naszej współpracy z TFLS cenimy sobie również dbałość o klienta, otwartość na nasze potrzeby, elastyczność w działaniu. Bez wahania możemy polecić TFLS wszystkim firmom, które jeszcze nie znalazły odpowiadającej im szkoły językowej.

Danuta Nowik, Deutsche Leasing Polska S.A.

Kursy dopasowane są do naszych potrzeb, a firma szybko reaguje na sugestie dopasowując się do naszych wymagań. Lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, a przede wszystkim są niezwykle sumienni i zawsze przygotowani do zajęć.

Małgorzata Wiśniewska-Janus, HRK S.A.

Firma Pearson Education Polska reprezentująca najstarsze na świecie prywatne wydawnictwo publikujące materiały do nauki języka angielskiego – LONGMAN, pragnie wyrazić swoje największe uznanie dla współpracy ze Szkołą Języków Obcych TFLS - Testing and Foreign Language Services w Warszawie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić wkład jaki doświadczeni lektorzy szkoły wnieśli do publikowanych przez nas materiałów, które obecnie wykorzystywane są przez uczniów na całym świecie. Nieocenione komentarze oraz udział w pilotowaniu przygotowywanych materiałów, których podjęli się pracownicy szkoły pozwoliły nam na wydanie najwyższej klasy podręczników i słowników.

Artur Graboś, Pearson Education Polska

Współpraca ze szkołą TFLS przez cały okres projektu układała się wzorcowo, a proces szkolenia zakończył się widoczną poprawą znajomości języka u osób biorących udział w projekcie, co potwierdza profesjonalizm firmy oraz jej pracowników.

Renata Matuszewska, EMSUR Polska Sp. z o.o.

Cenimy sobie wysoki profesjonalizm TFLS i liczymy na kontynuację współpracy wykorzystując coraz to nowsze możliwości, które oferuje nam TFLS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej firmy. Bogata oferta TFLS, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Leszek Smęt, ORACLE Polska Sp. z o.o.

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektor�w

BIURO: ul. Boduena 4, 00-011 Warszawa tel. 22 622 20 58, 22 622 2059, 22 622 5697, 22 622 24 75, fax 22 622 20 58, 22 622 5697.
© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one

INFORMACJA DOTYCZ�CA PLIK�W COOKIES:
Informujemy, i� w celu optymalizacji tre�ci dost�pnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb ka�dego u�ytkownika, jak r�wnie� dla cel�w statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomoc� plik�w cookies na urz�dzeniach ko�cowych u�ytkownik�w. Pliki cookies u�ytkownik mo�e kontrolowa� za pomoc� ustawie� swojej przegl�darki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawie� przegl�darki internetowej oznacza, i� u�ytkownik akceptuje zasady stosowania plik�w cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj wi�cej tego powiadomienia ].