Szkoła Języków Obcych

�roda 17 kwietnia 2024

PracaAngielski on-lineDla lektorw
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Menu

Kursy językowe - organizacja

Kurs Języka Angielskiego/ General English

Kurs Konwersacyjny Angielski/ Conversational English

Angielski dla młodzieży 11- 15 lat
Angielski dla Licealistów
English Grammar & Vocabulary In Action - kurs powtórkowy: B1, B2, C1

Przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego

Kurs FCE - B2 First
Kurs CAE - C1 Advanced

Kurs CPE - C2 Proficiency

IELTS - kurs egzaminacyjny

TOEFL - kurs egzaminacyjny

Egzamin 8-klasisty z angielskiego
Matura z Języka Angielskiego
Egzaminu B2 z języka angielskiego na studiach - kurs przygotowawczy
TOLES/ Angielski dla Prawnikówy

GMAT

Angielski - kursy specjalistyczne

Business English

Legal English/ Angielski dla Prawników

Niemiecki

Hiszpański

Włoski

Francuski

Szwedzki

Kursy indywidualne

Bezpłatny kurs konwersacyjny

Darmowy Kurs Drugiego Języka

Terminy i miejsca zajęć
Lekcja próbna gratis!

Testy kwalifikacyjne

Zapisy - jak to zrobić?

Kontakt

Wpłaty: rachunek bankowy

Licytuj

Metodyk radzi

Jaki kurs będzie najlepszy?

Wybór rodzaju oraz intensywności kursu powinny być uzależnione od potrzeb indywidualnych danego kursanta. W przypadku osób, którym zależy na szybkich postępach, czy też na zdaniu konkretnego egzaminu, zajęcia powinny obejmować co najmniej 6 godzin lekcyjnych tygodniowo. Natomiast jeśli chodzi o podtrzymanie kontaktu z językiem, czy naukę od podstaw kurs powinien obejmować 2-4 godziny tygodniowo.

Jaką szkołę wybrać?

Przy wyborze szkoły językowej najważniejsza jest jej renoma, opinie studentów, a także kadra lektorska. Jeżeli szkoła specjalizuje się w kursach egzaminacyjnych, czy też posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów międzynarodowych oznacza to, iż posiada zespół kadry o najwyższych kwalifikacjach. Dobrym wyznacznikiem poziomu szkoły jest też jej strona internetowa oraz system kwalifikacji na kursy, czyli jakość testów oraz sposób przydziału do grup.

O metodach nauczania

Obecnie wśród metod nauczania najlepiej sprawdza się metoda komunikacyjna, nastawiona na praktyczna umiejętność komunikowania się w środowisku anglojęzycznym. W metodzie tej wykorzystywane są materiały autentyczne, gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Który język jest najpopularniejszy?

Nadal najpopularniejszym językiem jest angielski, jednakże obserwujemy wzrost zainteresowania innymi językami tj.: francuski, niemiecki, hiszpański, włoski , a także ostatnio język szwedzki. Wielu spośród kursantów TFLS jednocześnie uczęszczają na kursy języka angielskiego oraz inne obcego.

English Grammar & Vocabulary in Action

 

ENGLISH GRAMMAR & VOCABULARY in ACTION - KURS POWTÓRKOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poziomy B1, B2, C1

Kursy ,,English Grammar & Vocabulary in Action" rozwijają umiejętność płynnego i poprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Są one przeznaczone dla osób, które chcą swobodniej stosować swoją wiedzę gramatyczną oraz zasób słownictwa w konwersacji.  

Kursy English Grammar and Vocabulary są prowadzone na poziomach B1 (Intermediate), B2 (Upper-intermediate) oraz C1 (Advanced).
9 tygodniowe kursy obejmują zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Są one znakomitym, intensywnym uzupełnieniem braków w poziomie językowym i ugruntowującym poznane struktury gramatyczne. Kursy te obejmują 36 godzin lekcyjnych (45 min.) i są dostępne w 3 różnych, samodzielnych opcjach. 

English Grammar & Vocabulary in Action 36h (1h=45 min.)

Czas trwania
: 9 tygodnii

Dni i intensywność zajęć:
pon. i śr. lub wt. i czw.
2 x 2h tygodniowo.


Godziny zajęć:
18.10  - 19.40


Grupa mała:
 4 - 9 osób

Cena: 
1359 zł stacjonarnie lub on-line

Grupa duża: 9 - 12 osób

Cena: 
1150 zł stacjonarnie lub on-line


                 
Zobacz cennikO KURSACH ENGLISH
 GRAMMAR & VOCABULARY in Action


Grammar and Vocabulary in Action  poziom B1
 

  • Jest to znakomite uzupełnienie braków dla osób przygotowujących się do MATURY POSTAWOWEJ, egzaminów Cambridge English Preliminary (PET), English for Business Level 2 (LCCI 2) oraz Cambridge English: Business Preliminary (BEC Preliminary) oraz wszystkich którzy odczuwają niedostatki na poziomie B1 i po ich uzupełnieniu chcieliby kontynuować naukę na poziomie B2.
  • Kurs na poziomie B1 jest samodzielną całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie B1 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób, którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie maturę podstawową.
Grammar and Vocabulary in Action poziom B2
  • 9 tygodniowy kurs obejmujący zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Jest to znakomity intensywny kurs uzupełniający braki w poziomie językowym i ugruntowujący poznane struktury gramatyczne.
  • Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych na poziomie B2  (każde zagadnienie jest wprowadzane w oparciu o rozpisane struktury i wyjaśnienia). 
  • Niniejsza propozycja jest znakomitym uzupełnieniem braków dla osób przygotowujących się do MATURY ROZSZERZONEJ, uczelnianego egzaminu na poziomie B2, egzaminów Cambridge English FIRST (FCE), osób które docelowo chciałyby zdać English for Business Level 3 (LCCI 3) oraz Cambridge English: Business Vantage (BEC Vantage), ale mają poczucie braków gramatycznych oraz wszystkich, którzy odczuwają niedostatki na poziomie B2 i po ich uzupełnieniu chcieliby kontynuować naukę na poziomie C1. Jest to również dobra propozycja by podnieść znajomość gramatyki do poziomu potrzebnego by zdawać TOLES Higher, w założeniu pracy nad słownictwem prawniczym na innym kursie.
  • Kurs na poziomie B2 jest samodzieln całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie B2 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie maturę rozszerzoną oraz Cambridge English: FIRST (FCE).
 
Grammar and Vocabulary in Action poziom poziom C1
  • 9 tygodniowy  kurs obejmujący zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Jest to znakomity intensywny kurs uzupełniający braki w poziomie językowym i ugruntowujący poznane struktury gramatyczne.
  • Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych na poziomie C1  (każde zagadnienie jest wprowadzane w oparciu o rozpisane wytłumaczenia od podstaw na danym poziomie i w założeniu posiadania wiedzy z poziomu poprzedzającego). 
  • Niniejsza propozycja jest znakomitym uzupełnieniem braków dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge English ADVANCED (CAE), IELTS, TOEFL, ale mają poczucie braków gramatycznych oraz wszystkich, którzy odczuwają niedostatki na poziomie C1. Jest to również dobra propozycja by podnieść znajomość gramatyki do poziomu potrzebnego by zdawać egzamin TOLES Advanced, w założeniu pracy nad słownictwem prawniczym na innym kursie.
  • Kurs na poziomie C1 jest samodzielną, niezależną całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie C1 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie egzamin Cambridge English Advanced bądź IELTS.

Referencje

Jako aplikanci sądowi uczestniczyliśmy w dwusemestralnym kursie English for Law na poziomie upper intermediate zorganizowanym przez szkołę językową Testing & Foreign Language Services. Przedmiot tego kursu stanowiło specjalistyczne słownictwo z zakresu prawa karnego i cywilnego, a także zagadnień ustrojowych. Prowadzony był on przez lektora, którego cechował duży stopień profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do nauki prawniczego języka angielskiego. Kurs English for Law spełnił nasze oczekiwania i całym przekonaniem możemy polecić TFLS jako szkołę prowadzącą dobrze zorganizowane kursy językowe dla prawników.

Marta Kożuchowska, Patrycja Mączyńska, Paweł Dudkiewicz, Marcin Polakowski

Cenimy sobie wysoki profesjonalizm TFLS i liczymy na kontynuację współpracy wykorzystując coraz to nowsze możliwości, które oferuje nam TFLS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej firmy. Bogata oferta TFLS, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Leszek Smęt, ORACLE Polska Sp. z o.o.

Współpraca ze szkołą TFLS przez cały okres projektu układała się wzorcowo, a proces szkolenia zakończył się widoczną poprawą znajomości języka u osób biorących udział w projekcie, co potwierdza profesjonalizm firmy oraz jej pracowników.

Renata Matuszewska, EMSUR Polska Sp. z o.o.

Firma Pearson Education Polska reprezentująca najstarsze na świecie prywatne wydawnictwo publikujące materiały do nauki języka angielskiego – LONGMAN, pragnie wyrazić swoje największe uznanie dla współpracy ze Szkołą Języków Obcych TFLS - Testing and Foreign Language Services w Warszawie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić wkład jaki doświadczeni lektorzy szkoły wnieśli do publikowanych przez nas materiałów, które obecnie wykorzystywane są przez uczniów na całym świecie. Nieocenione komentarze oraz udział w pilotowaniu przygotowywanych materiałów, których podjęli się pracownicy szkoły pozwoliły nam na wydanie najwyższej klasy podręczników i słowników.

Artur Graboś, Pearson Education Polska

Kursy dopasowane są do naszych potrzeb, a firma szybko reaguje na sugestie dopasowując się do naszych wymagań. Lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, a przede wszystkim są niezwykle sumienni i zawsze przygotowani do zajęć.

Małgorzata Wiśniewska-Janus, HRK S.A.

Słownik e-DICT

Wpisz słowo (wyrażenie) polskie lub angielskie

słowo:

Infolinia

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

7 dni do końca rejestracji

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektor�w


© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one

INFORMACJA DOTYCZ�CA PLIK�W COOKIES:
Informujemy, i� w celu optymalizacji tre�ci dost�pnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb ka�dego u�ytkownika, jak r�wnie� dla cel�w statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomoc� plik�w cookies na urz�dzeniach ko�cowych u�ytkownik�w. Pliki cookies u�ytkownik mo�e kontrolowa� za pomoc� ustawie� swojej przegl�darki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawie� przegl�darki internetowej oznacza, i� u�ytkownik akceptuje zasady stosowania plik�w cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj wi�cej tego powiadomienia ].