Szkoła Języków Obcych

Czwartek 13 czerwca 2024

PracaAngielski on-lineDla lektorw
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Menu

Licytuj

Aktualności

2024-06-06

PRACA dla LEKTORÓW JĘZYKA FRANCUSKIEGO
Zatrudnimy lektorów języka francuskiego do prowadzenia kursów grupowych oraz indywidualnych. Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie cv na adres biuro@tfls.com.pl. więcej

2024-02-23

English NATIVE SPEAKERS needed!
We are looking for native speakers of English to conduct classes at our school and in companies. We offer attractive salary, interesting materials and cooperation with school which has been existing in Warsaw for 30 years. If you are interested, please send your CV - biuro@tfls.com.pl . więcej

Opinie słuchaczy

Z moich doświadczeń z TFLS, mogę powiedzieć, że nauczyciele tam uczący to profesjonaliści. Lekcje są naprawdę ciekawe - nie sposób się nudzić. Na początku nawet nie wiedziałem, że moja lektorka jest Polką - nie słyszałem ani jednego słowa po polsku od niej. Poza tym świetna biblioteka, dostęp do internetu, filmy angielskie, świetny kontakt z nauczycielami - mają jakieś specjalistyczne dyplomy dla nauczycieli oprócz ukończenia anglistyki plus dużo bezpłatnych konwersacji z nativami.

Beno165

Uczęszczam do TFLS od 2 lat, jestem teraz na 8 semestrze i uważam że poziom w tej szkole jest bardzo dobry! Osobiście lubię tam chodzić... bo wiem że to jedna z lepszych szkół!! Lekcje są ciekawe i dobrze prowadzone! No i te dodatkowe, darmowe konwersacje z nativami!

Iza20

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi (Angelo is the best!), klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Irkamatus

W TFLS uczę się od dwóch lat i wszystko o czym byłem zapewniany przy zapisie potwierdziło się. Dodatkowe, bezpłatne konwersacje z native speakers, korzystna cena kursów oraz miła i kompetentna obsługa stawiają TFLS na czele szkół językowych w Warszawie.

Nathan

TFLS to świetna szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS! Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ nauczyciele potrafią zainteresować przedmiotem. To sprawia, że z zajęć wynosi się bardzo dużo i w szybkim tempie czyni się postępy. A nauka angielskiego staje się po prostu czystą przyjemnością! Poza tym lekcje w takiej szkole bardzo pomagają maturzystom, którzy potem są świetnie przygotowani do egzaminów na filologię angielską(poziom nauczania w TFLS) jest nie byle jaki ! Można więc śmiało powiedzieć, że szkoła ta jest jak najbardziej godna polecenia.

Aneta

Tytuł TRENDSETTER in LANGUAGE EDUCATION dla TFLS

TFLS została nagrodzona podczas Gali Warsaw Business Journal w dniu 24.09.2019 r. Statuetką ,,Trendsetter in Language Education" na rok 2019/2020. Nagrodę w imieniu TFLS odebrała Pani Anita Zajączkowska, Key Account Director. Gratulujemy sukcesu naszym współpracownikom i lektorom.
 

O szkole

 

TFLS to jedna z najpopularniejszych i
największych szkół językowych spośród
ponad 300 działających na terenie
Warszawy
co potwierdza zajęcie m.in.
1 miejsca w rankingu szkół językowych
Gazety Warszawskiej z 2014 r.
 
oraz
uzyskanie tytułu ,,Lider 2014 - Najlepsza
Szkoła Językowa w Warszawie
", 
2 miejsca w rankingu szkół językowych
przeprowadzonego przez Warsaw Business
Journal
w 2014 roku
 oraz 3 miejsca w
rankingu szkół językowych
 Tygodnika
Newsweek Polska w roku 2006
.

Nasza kadra lektorów to najlepsi specjaliści na rynku szkoleń językowych, posiadający m.in. prestiżowe dyplomy uznania British Council za wyjątkowe osiągnięcia w przygotowywaniu do egzaminów Cambridge: FCE, CAE i CPE. 

Szkoła Językowa TFLS - TESTING & FOREIGN LANGUAGE SERVICES została założona w 1992 r. i wpisana do ewidencji Kuratora Oświaty w Warszawie pod nr 51/K/93.

26.03.2008 r. TFLS po blisko rocznym audycie uzyskała AKREDYTACJĘ KURATOTIUM OŚWIATY jako formalne potwierdzenie wysokiej jakości nauczania.

W roku 2013/2014 w kursach organizowanych przez Szkołę TFLS uczestniczyło 5735 osób: dorosłych, studentów, uczniów szkół średnich, a także pracowników klientów instytucjonalnych.

Jako placówka szkoląca tak dużą ilość słuchaczy rocznie, TFLS jest w stanie zaoferować swoim klientom najniższe ceny na rynku renomowanych szkól językowych, przy równoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości nauczania. 

Akredytacja Kuratorium

Po raz kolejny została potwierdzona jakość nauczania w TFLS, tym razem przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Po wnikliwej kontroli, przyznano nam akredytację na prowadzenie kursów ogólnych i egzaminacyjnych z języka angielskiego.

TFLS jako jedna z nielicznych szkół w Warszawie może poszczycić się uzyskaniem Akredytacji Kuratorium Oświaty.

Na podstawie Decyzji Mazowieckiego Kuratora Oświaty Nr KO.ADM.I-KB-4962/4/08 z dnia 28.03.2008 r. TFLS - Testing & Foreign Language Services Szkoła Języków Obcych  w Warszawie otrzymała akredytację na szkolenia:
1. Język angielski ogólny,
2. Język angielski - przygotowanie do egzaminów Cambridgde FCE, CAE, CPE,
3. Język angielski - przygotowanie do egzaminów LCCI,
4. Język angielski - przygotowanie do egzaminów TOEFL,
5. Język angielski - przygotowanie do egzaminów TOLES
6. Język angielski - przygotowanie do matuy z języka angielskiego
7. Język angielski - kursy specjalistyczne.

TFLS w rankingach

RANKINGI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

1 miejsce w rankingu szkół językowych przeprowadzonym przez prestiżowy WARSAW BUSINESS JOURNAL - Book of Lists 2017

WARSAW BUSINESS JOURNAL we wrześniu 2017 r.  sklasyfikował nas na 1 miejscu w zestawieniu warszawskich szkół językowych opublikowanym w Book of Lists 2017/2018.

 

I miejsce w rankingu szkół językowych GAZETY WARSZAWSKIEJ z dnia 18.09.2014. 

 
W rankingu z 2014 roku tym wyprzedziliśmy takie renomowane szkoły językowe jak: Archibald, Profi - Lingua, czy Lingwistę, a takze placówkę językową English for You.  

 

Ranking Szkół Jezykowych Tygodnika Newsweek

 

III miejsce w ostatnim z rankingów szkół językowych, przeprowadzonym przez Tygodnik Newsweek Polska przy pomocy TNS OBOP, potwierdzające wysoką jakość i skuteczność prowadzonych przez TFLS szkoleń językowych.  W rankingu tym wyprzedziliśmy po raz kolejny m.in. szkoły języków obcych EMPiK i Lingua Nova.

Warto przypomnieć, że w inym rankingu z roku 2004. wyprzedziliśmy m.in. ,,Archibalda'', ,,O.K.!'', ,,Empik'', ,,English First'', ,,Polanglo'', ,,Mike Mills English'', ,,Berlitz'', ,,Lingwistę'', jak również zdobywcę pierwszego miejsca w 2002 r. - ,,Worldwide School'' !

W rankingu z roku 2005 wyprzedziliśmy natomiast m.in. ,,The TOWER'', ,,L2 Language Consulting''.

Gratulujemy naszym lektorom i studentom !

Zapraszamy  na kolejne kursy!

 

SREBRNY LAUR KLIENTA 2005 za najlepsze kursy językowe

W Przyznanie TFLS Srebrnego Lauru Klienta zostało rozstrzygnięte w oparciu o opinie klientów zweryfikowane ankietami przeprowadzonymi pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa. Laur Klienta jest potwierdzeniem skuteczności i popularności usług proponowanych przez naszą szkołę. Dołożymy starań, aby co rok otrzymywać podobne wyróżnienia w uznaniu wysokiej jakości naszych szkoleń językowych.
zobacz więcej

TFLS może się poszczycić bardzo wysoką efektywnością kursów  przygotowawczych do certyfikatów międzynarodowych
zobacz więcej

Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie I miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych LCCI w roku 2003/2004 oraz 2004/2005
zobacz certyfikat

Certyfikat ,,Rzetelna Firma

Szkoła Języków Obcych TFLS to sprawdzony i wiarygodny partner. Jednym z gwarantów bezpieczeństwa powierzonych nam przez  Państwa sródków pieniężnych - oprócz naszej 20 letniej działalności na polu edukacji - jest nadany nam w 2012 r. ,,Certyfikat Rzetelności"  przez Krajowy Rejestr  Długów. Nadanie ,,Certyfikatu  Rzetelności" jest uwarunkowane również tym, że  nasza firma zgodziła się na ciągłe monitorowanie naszej rzetelności finasowej przez Krajowy Rejestr Długów. 

  

Tarcza Finansowa 2.0 od PFR

 

Autoryzacja Cambridge


AUTORYZACJA CAMBRIDGE
ENGLISH ASSESSMENT

TFLS posiada aktualną autoryzację Cambridge
Assessment English (University of
Cambridge) na prowadzenie kursów
przygotowawczych do egzaminów:

 • FCE - First Certificate in
  English /Cambridge Engish:
  First/
 • CAE - Certificate in Advanced
  English /Cambridge English:
  Advanced/
 • CPE - Certificate of Proficiency
  in English/ Cambridge English: 
  Proficiency/
 • IELTS: International English 
  Language System.

Certyfikat ten jest dowodem wysokiej zdawalności egzaminów Cambridge po kursach w TFLS.
 

Partnerstwo z British Council


TFLS PARTNEREM BRITISH COUNCIL

TFLS jest partnerem renomowanej organizacji
British Council w zakresie organizacji egzaminów:

 • FCE /Cambridge English First/
 • CAE /Cambridge English Advanced/
 • CPE /Cambridge English: Proficiency/

 

 

Certyfikaty jakości

Centrum Egzaminacyjne LCCI IQ

LCCI IQ (London Chamber of Commerce & Industry International  Qualifications) nadało TFLS w 1995  roku status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI.

zobacz więcej
zobacz certyfikat Centrum Egzaminacyjnego LCCI IQ


Szkoła TFLS uczestniczy w programie partnerskim British Council " Addvantage Partnership Programme for Instittutions". W ramach programu TFLS rejestruje słuchaczy na FCE, CAE i CPE i organizuje dla nich te egzaminy.

 

 

Centrum Egzaminacyjne TOLES

GLE - Global Legal English nadał TFLS status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego w zakresie  przeprowadzania egzaminu TOLES - Test of Legal English Skills - międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego dla prawników.


więcej o egzaminie TOLES 
zobacz certyfikat Centrum Egzaminacyjnego TOLES

Centrum Egzaminacyjne TOEFL

ETS - Educational  Testing Service nadał TFLS status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego ETS w Polsce (ETS  Accredited Test Center) w zakresie przeprowadzenia egzaminu TOEFL - Test of English as a Foreign Language.

 

ETS to m.in organizator najpopularniejszego na świecie egzaminu z języka angielskiego - TOEFL - Test of English as a Foreign Language.
więcej o egzaminie TOEFL
zobacz certyfikat Centrum Egzaminacyjnego TOEFL 

TFLS jest członkiem IATEFL

TFLS jest członkiem IATEFL - International Association of  Teachers of English as a Foreign Language.

Nasi lektorzy

Absolwenci Filologii Angielskiej, Amerykanistyki, Germanistyki, Romanistyki, Italianistyki, Iberystyki oraz Lingwistyki  Stosowanej Doktoranci, doktorzy, pracownicy naukowi w.w. wydziałów. Stypendyści uczelni zagranicznych

Native Speakers posiadają przygotowanie metodyczne, dyplomy CELTA, DELTA, TEFL.

Współpraca z British Council

TFLS wspólpracuje z British Council przy przeprowadzaniu egzaminów CAMBRIDGE: FCE, CAE, CPE w ramach programu Addvantage  - the Exams Partnership Programme for Institutions.

 

Osiągnięcia naszych lektorów

Nasza kadra lektorów to najwyższej klasy lingwiści, którzy wielokrotnie byli nagradzani przez niezależne instytucje, w tym tak renomowane jak BRITISH COUNCIL, za wyniki jakie osiągają w nauczaniu języków obcych.    

Zobacz więcej dyplomów uznania

Lokalizacja

Referencje

Jako aplikanci sądowi uczestniczyliśmy w dwusemestralnym kursie English for Law na poziomie upper intermediate zorganizowanym przez szkołę językową Testing & Foreign Language Services. Przedmiot tego kursu stanowiło specjalistyczne słownictwo z zakresu prawa karnego i cywilnego, a także zagadnień ustrojowych. Prowadzony był on przez lektora, którego cechował duży stopień profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do nauki prawniczego języka angielskiego. Kurs English for Law spełnił nasze oczekiwania i całym przekonaniem możemy polecić TFLS jako szkołę prowadzącą dobrze zorganizowane kursy językowe dla prawników.

Marta Kożuchowska, Patrycja Mączyńska, Paweł Dudkiewicz, Marcin Polakowski

Cenimy sobie wysoki profesjonalizm TFLS i liczymy na kontynuację współpracy wykorzystując coraz to nowsze możliwości, które oferuje nam TFLS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej firmy. Bogata oferta TFLS, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Leszek Smęt, ORACLE Polska Sp. z o.o.

Współpraca ze szkołą TFLS przez cały okres projektu układała się wzorcowo, a proces szkolenia zakończył się widoczną poprawą znajomości języka u osób biorących udział w projekcie, co potwierdza profesjonalizm firmy oraz jej pracowników.

Renata Matuszewska, EMSUR Polska Sp. z o.o.

Firma Pearson Education Polska reprezentująca najstarsze na świecie prywatne wydawnictwo publikujące materiały do nauki języka angielskiego – LONGMAN, pragnie wyrazić swoje największe uznanie dla współpracy ze Szkołą Języków Obcych TFLS - Testing and Foreign Language Services w Warszawie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić wkład jaki doświadczeni lektorzy szkoły wnieśli do publikowanych przez nas materiałów, które obecnie wykorzystywane są przez uczniów na całym świecie. Nieocenione komentarze oraz udział w pilotowaniu przygotowywanych materiałów, których podjęli się pracownicy szkoły pozwoliły nam na wydanie najwyższej klasy podręczników i słowników.

Artur Graboś, Pearson Education Polska

Kursy dopasowane są do naszych potrzeb, a firma szybko reaguje na sugestie dopasowując się do naszych wymagań. Lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, a przede wszystkim są niezwykle sumienni i zawsze przygotowani do zajęć.

Małgorzata Wiśniewska-Janus, HRK S.A.

Infolinia

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektor w


© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrze one

INFORMACJA DOTYCZ CA PLIK W COOKIES:
Informujemy, i w celu optymalizacji tre ci dost pnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb ka dego u ytkownika, jak r wnie dla cel w statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomoc plik w cookies na urz dzeniach ko cowych u ytkownik w. Pliki cookies u ytkownik mo e kontrolowa za pomoc ustawie swojej przegl darki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawie przegl darki internetowej oznacza, i u ytkownik akceptuje zasady stosowania plik w cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj wi cej tego powiadomienia ].