Szkoła Języków Obcych

środa 20 października 2021

PracaAngielski on-lineDla lektorw
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Menu

Kursy językowe - organizacja

Angielski dla dorosłych 16+/ General English

Angielski dla Młodzieży 11-15 lat
Angielski dla Licealistów
Angielski konwersacje/ Conversational English

Przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego

FCE - Cambridge English: First (B2)
CAE - Cambridge English: Advanced (C1)

CPE - Cambridge English: Proficiency (C2)

IELTS

TOEFL

Matura z Języka Angielskiego
Egzamin 8-klasisty z angielskiego
LCCI English for Business

TOLES/ Angielski dla Prawników

GMAT

Grammar & Vocabulary In Action - kurs systematyzujący

Angielski - kursy specjalistyczne

Business English

Legal English/ Angielski dla prawników

Niemiecki

Hiszpański

Francuski

Włoski

Szwedzki

Kursy indywidualne

Bezpłatny kurs konwersacyjny

Darmowy Kurs Drugiego Języka

Terminy i miejsca zajęć
Lekcja próbna gratis!

Testy kwalifikacyjne

Zapisy - jak to zrobić?

Wpłaty: rachunek bankowy

Kontakt

Licytuj

Metodyk radzi

Jaki kurs będzie najlepszy?

Wybór rodzaju oraz intensywności kursu powinny być uzależnione od potrzeb indywidualnych danego kursanta. W przypadku osób, którym zależy na szybkich postępach, czy też na zdaniu konkretnego egzaminu, zajęcia powinny obejmować co najmniej 6 godzin lekcyjnych tygodniowo. Natomiast jeśli chodzi o podtrzymanie kontaktu z językiem, czy naukę od podstaw kurs powinien obejmować 2-4 godziny tygodniowo.

Jaką szkołę wybrać?

Przy wyborze szkoły językowej najważniejsza jest jej renoma, opinie studentów, a także kadra lektorska. Jeżeli szkoła specjalizuje się w kursach egzaminacyjnych, czy też posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów międzynarodowych oznacza to, iż posiada zespół kadry o najwyższych kwalifikacjach. Dobrym wyznacznikiem poziomu szkoły jest też jej strona internetowa oraz system kwalifikacji na kursy, czyli jakość testów oraz sposób przydziału do grup.

O metodach nauczania

Obecnie wśród metod nauczania najlepiej sprawdza się metoda komunikacyjna, nastawiona na praktyczna umiejętność komunikowania się w środowisku anglojęzycznym. W metodzie tej wykorzystywane są materiały autentyczne, gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Który język jest najpopularniejszy?

Nadal najpopularniejszym językiem jest angielski, jednakże obserwujemy wzrost zainteresowania innymi językami tj.: francuski, niemiecki, hiszpański, włoski , a także ostatnio język szwedzki. Wielu spośród kursantów TFLS jednocześnie uczęszczają na kursy języka angielskiego oraz inne obcego.

Grammar & Vocabulary in Action - kurs wyrównawczy

ANGIELSKI: GRAMMAR & VOCABULARY in ACTION -  WAKACYJNY KURS WYRÓWNAWCZY

Wakacyjne kursy ,,Angielski: Grammar & Vocabulary in Action" rozwijają umiejętność płynnego i poprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Są one przeznaczone dla osób, które chcą swobodniej stosować swoją wiedzę gramatyczną oraz zasób słownictwa w konwersacji.  

Kursy Angielski: Grammar and Vocabulary są prowadzone na poziomach B1 (Intermediate), B2 (Upper-intermediate) oraz C1 (Advanced).
2 tygodniowe kursy wakacyjne obejmują zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Są one znakomitym, intensywnym uzupełnieniem braków w poziomie językowym i ugruntowującym poznane struktury gramatyczne. Kursy te obejmują 36 godzin lekcyjnych (45 min.) i są dostępne w 3 różnych, samodzielnych opcjach. 

Angielski: Grammar & Vocabulary in Action 24h (1h=45 min.)

Czas trwania
: 2 tygodnie

Dni i intensywność zajęć:
pon., wt., śr. i czw.


Godziny zajęć:
18.10 - 20.25


Cena: 
549 zł w grupie małej 4 - 9 osób


                 
Zobacz cennikO KURSACH ANGIELSKI: GRAMMAR & VOCABULARY in Action

Grammar and Vocabulary in Action  poziom B1

 

  • Jest to znakomite uzupełnienie braków dla osób przygotowujących się do MATURY POSTAWOWEJ, egzaminów Cambridge English Preliminary (PET), English for Business Level 2 (LCCI 2) oraz Cambridge English: Business Preliminary (BEC Preliminary) oraz wszystkich którzy odczuwają niedostatki na poziomie B1 i po ich uzupełnieniu chcieliby kontynuować naukę na poziomie B2.
  • Kurs na poziomie B1 jest samodzielną całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie B1 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób, którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie maturę podstawową.
Grammar and Vocabulary in Action poziom B2
  • 3 tygodniowy kurs obejmujący zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Jest to znakomity intensywny kurs uzupełniający braki w poziomie językowym i ugruntowujący poznane struktury gramatyczne.
  • Kurs obejmuje 24 godzin lekcyjnych na poziomie B2  (każde zagadnienie jest wprowadzane w oparciu o rozpisane struktury i wyjaśnienia). 
  • Niniejsza propozycja jest znakomitym uzupełnieniem braków dla osób przygotowujących się do MATURY ROZSZERZONEJ, uczelnianego egzaminu na poziomie B2, egzaminów Cambridge English FIRST (FCE), osób które docelowo chciałyby zdać English for Business Level 3 (LCCI 3) oraz Cambridge English: Business Vantage (BEC Vantage), ale mają poczucie braków gramatycznych oraz wszystkich, którzy odczuwają niedostatki na poziomie B2 i po ich uzupełnieniu chcieliby kontynuować naukę na poziomie C1. Jest to również dobra propozycja by podnieść znajomość gramatyki do poziomu potrzebnego by zdawać TOLES Higher, w założeniu pracy nad słownictwem prawniczym na innym kursie.
  • Kurs na poziomie B2 jest samodzieln całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie B2 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie maturę rozszerzoną oraz Cambridge English: FIRST (FCE).
 
Grammar and Vocabulary in Action poziom poziom C1
  • 3 tygodniowy  kurs obejmujący zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Jest to znakomity intensywny kurs uzupełniający braki w poziomie językowym i ugruntowujący poznane struktury gramatyczne.
  • Kurs obejmuje 24 godzin lekcyjnych na poziomie C1  (każde zagadnienie jest wprowadzane w oparciu o rozpisane wytłumaczenia od podstaw na danym poziomie i w założeniu posiadania wiedzy z poziomu poprzedzającego). 
  • Niniejsza propozycja jest znakomitym uzupełnieniem braków dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge English ADVANCED (CAE), osób które docelowo chciałyby zdać English for Business Level 3 (LCCI 3) oraz Cambridge English: Business Higher  (BEC Higher) ale mają poczucie braków gramatycznych oraz wszystkich, którzy odczuwają niedostatki na poziomie C1. Jest to również dobra propozycja by podnieść znajomość gramatyki do poziomu potrzebnego by zdawać TOLES Advanced, w założeniu pracy nad słownictwem prawniczym na innym kursie.
  • Kurs na poziomie C1jest samodzielną, niezależną całością zawierającą starannie wyselekcjonowany materiał na poziomie C1 opracowany tak by przyswoić materiał leksykalny i gramatyczny podany w „pigułce” w sposób przyjemny i skuteczny. Jest to propozycja dla osób którym zależy na odczuwalnych postępach w znajomości gramatyki oraz rozszerzeniu zasobu słownictwa. Nieoceniona propozycja dla osób mających w perspektywie egzamin Cambridge English Advanced bądź IELTS.

Referencje

Jako aplikanci sądowi uczestniczyliśmy w dwusemestralnym kursie English for Law na poziomie upper intermediate zorganizowanym przez szkołę językową Testing & Foreign Language Services. Przedmiot tego kursu stanowiło specjalistyczne słownictwo z zakresu prawa karnego i cywilnego, a także zagadnień ustrojowych. Prowadzony był on przez lektora, którego cechował duży stopień profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do nauki prawniczego języka angielskiego. Kurs English for Law spełnił nasze oczekiwania i całym przekonaniem możemy polecić TFLS jako szkołę prowadzącą dobrze zorganizowane kursy językowe dla prawników.

Marta Kożuchowska, Patrycja Mączyńska, Paweł Dudkiewicz, Marcin Polakowski

Z przyjemnością zaświadczam, iż szkoła językowa Tesing & Foreign Language Services od wielu lat współpracuje z wydawnictwem Oxford University Press w zakresie doboru podręczników do nauki języka angielskiego, wspomagania inicjatyw szkoleniowych wydawnictwa oraz przeprowadzania badać na temat potrzeb lektorów i słuchaczy w polskich szkołach językowych.

Karolina Maliszewska, Oxford University Press

Cenimy sobie wysoki profesjonalizm TFLS i liczymy na kontynuację współpracy wykorzystując coraz to nowsze możliwości, które oferuje nam TFLS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej firmy. Bogata oferta TFLS, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Leszek Smęt, ORACLE Polska Sp. z o.o.

Współpraca ze szkołą TFLS przez cały okres projektu układała się wzorcowo, a proces szkolenia zakończył się widoczną poprawą znajomości języka u osób biorących udział w projekcie, co potwierdza profesjonalizm firmy oraz jej pracowników.

Renata Matuszewska, EMSUR Polska Sp. z o.o.

Firma Pearson Education Polska reprezentująca najstarsze na świecie prywatne wydawnictwo publikujące materiały do nauki języka angielskiego – LONGMAN, pragnie wyrazić swoje największe uznanie dla współpracy ze Szkołą Języków Obcych TFLS - Testing and Foreign Language Services w Warszawie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić wkład jaki doświadczeni lektorzy szkoły wnieśli do publikowanych przez nas materiałów, które obecnie wykorzystywane są przez uczniów na całym świecie. Nieocenione komentarze oraz udział w pilotowaniu przygotowywanych materiałów, których podjęli się pracownicy szkoły pozwoliły nam na wydanie najwyższej klasy podręczników i słowników.

Artur Graboś, Pearson Education Polska

Słownik e-DICT

Wpisz słowo (wyrażenie) polskie lub angielskie

słowo:

Infolinia

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

16 dni do końca rejestracji

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektorów


© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje zasady stosowania plików cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj więcej tego powiadomienia ].