Szkoła Języków Obcych

Czwartek 29 lutego 2024

PracaAngielski on-lineDla lektorw
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Lektorzy

Czas to pieniądz!

Słownik e-DICT

Wpisz słowo (wyrażenie) polskie lub angielskie

słowo:

Lektorzy

ANNA

Nauka języka to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem.

Uczniowie inspirują i motywują mnie do przekazywania wiedzy w sposób kreatywny, a jednocześnie przystępny. Sama też wiele się od nich uczę i, choć trwa to już ponad pięć lat, to na każde kolejne zajęcia w TFLS cieszę się jakby były moimi pierwszymi.

KAROL

Zdobywałem nagrody jako tancerz, muzyk i atleta, ale największą nagrodą i zarazem motywacją do wykonywania zawodu lektora są uśmiechy na twarzach kursantów i ich zadowolenie z uczestnictwa w moich kursach. Oprócz grania na skrzypcach, to właśnie języki obce stały się moim sposobem na życie, bo oprócz nauczania angielskiego, uczę się również japońskiego i francuskiego, i nie ma dnia, w którym nie posługiwałbym się jednym z nich.

W szkole TFLS poznałem już setki przesympatycznych ludzi na niemal wszystkich poziomach. Prowadzę między innymi przygotowanie do takich egzaminów jak FCE, CAE i TOEFL.

 

 

EWELINA 

Z językiem angielskim jestem związana od zawsze, a ze Szkołą TFLS od ponad 3 lat. Prowadzę kursy na różnych poziomach zaawansowania oraz kursy egzaminacyjne FCE, CAE i TOEFL.

Uczę z pasją , zaangażowaniem i poczuciem humoru ;-) Staram się, aby każde zajęcia były profesjonalne, ciekawe i motywujące.

MELANIA

Przygodę z nauczaniem rozpoczęłam będąc studentką ostatniego roku. Lubię uczyć, ponieważ praca ta daje możliwość kontaktu z osobami reprezentującymi różne wartości, co z kolei, pozwala zachować otwarty umysł w podejściu do drugiego człowieka. Satysfakcja z postępów moich uczniów w nauce daje mi ogromną ilość zadowolenia. Uwielbiam wzajemną wymianę pomysłów, idei, emocji, humoru i pozytywnej energii, jaką czerpię z pracy z ludźmi. W szkole TFLS prowadzę kursy ogólne od A1 do C1, egzaminacyjne First, Advanced, IELTS, LCCI oraz firmowe. Jestem również konsultantem metodycznym oraz recenzentem podręcznika do Advanced.

BARTOSZ 

Najwięcej radości i satysfakcji przynosi mi jednak bycie nauczycielem. Chyba dlatego nauczania nie traktuję jako pracy, ale raczej jako pasję. W szkole TFLS uczę na kursach ogólnych, biznesowych i egzaminacyjnych na wszystkich poziomach. 

Moja dewiza to komunikacja i z tego względu przykładam wielką wagę do ćwiczeń aktywizujących mówienie. Ważne dla mnie jest nie tylko skuteczne i efektywne przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim wykształcenie w uczniach swobody w posługiwaniu się językiem obcym.

Jestem absolwentem Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie w pocie czoła kończę rozprawę doktorską na temat współczesnej lteratury brytyjskiej.

 

 

AGNIESZKA 

 

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikat FTBE.

Z TFLS współpracuję od 2000 r. Prowadzę kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, LCCI oraz kursy specjalistyczne dla firm. Jestem też konsultantem metodycznym, egzaminatorem, tłumaczem oraz recenzentem publikacji metodycznych.

To co najbardziej lubię w nauczaniu języka to kontakt z wieloma ciekawymi ludźmi, świadomośc, że moja praca ma sens oraz satysfakcja z tego, że dzięki moim staraniom mogę pomóc innym rozwijać się oraz osiągać sukcesy akademickie i zawodowe.

ŁUKASZ 

Jestem absolwentem Katedry Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W szkole TFLS uczę już od 2006 roku. Prowadzę zarówno zajęcia z języka ogólnego, jak i kursy konwersacyjne, na wszystkim poziomach zaawansowania, od BEGINNERS do ADVANCED. W swoim portfolio, poza kursami ogólnymi, mam także te przygotowujące do różnego rodzaju certyfikatów, od FCE po TOEFL.

Poza szkołą TFLS, przez rok wykładałem na International School of Costume and Fashion Design. To doświadczenie pozwoliło mi połączyć moje trzy życiowe pasje: język angielski, media oraz design.

Najbardziej cieszę się, kiedy okazuje się, że studenci są na tyle zadowoleni z moich zajęć, iż decydują się na kontynuację nauki pod „moimi skrzydłami”.  Zapraszam na moje zajęcia! Skuteczny tok nauki oraz bezstresową atmosferę macie zapewnioną! 

BEATA 

Jak inne języki, język angielski również służy przede wszystkim do komunikacji.  Sprawia mi ogromną satysfakcję, kiedy pojedyncze, nieśmiałe zdania Kursantów stopniowo zmieniają się w coraz bardziej swobodne, poprawne i płynne wypowiedzi.

Prowadzę kursy ogólne na różnych poziomach oraz przygotowujące do FCE, CAE i LCCI English for Business. Prowadziłam również kursy w Anglii oraz Business English w wielu warszawskich firmach.

 

ROBERT 

Wierzę, że nauka i dobra zabawa mogą iść w parze pod warunkiem, że potrafi się pomiędzy nimi znaleźć równowagę.

Z powodzeniem pomagam w nabywaniu wiedzy od dwunastu lat, w TFLS od października 2011. Można mnie spotkać na kursach od A1 po CAE, gdzie staram się zarażać Słuchaczy pasją do języka, podkreślać istotę systematycznej pracy a także udowadniać, że nabywana wiedza ma przełożenie na życie codzienne, pozwala nadążać za nowymi trendami. Wychodzę z założenia, że przede wszystkim to ja jestem dla Słuchaczy i dokładam wszelkich starań, by każdy czuł się komfortowo i faktycznie chciał przychodzić na zajęcia. Na swoich zajęciach gwarantuję dobrą atmosferę, indywidualne podejście do problemów każdego Słuchacza, zasób ciekawostek, porad i wskazówek oraz okazjonalnie odrobinę przedniej zabawy.

 

ANNA 

Hello everyone! I'm Ania  and I've been with TFLS for a few years now.

I have graduated from the University of Gdańsk and I hold a Master's in Linguistics.

I like teaching English to adult learners since it gives me a lot of satisfaction and I like contact with people. I specialise in teaching Business English (LCCI) and preparing for Cambridge examinations (FCE and CAE).

See you at school :)

COSTA DI ANGELO
 
Native Speaker, born in Melbourne Australia, of Greek/Italian background.
First studied Music in Melbourne, and later  Florence Italy.I am a professionally trained Opera singer.
My second profession is that of  teaching English, which I enjoy very much.  Having studied at Monash University of Melbourne, I hold a certificate in Training & Assessment. 
 
My experience as a  professional singer has been of great value to me when  teaching English, as I believe learning to speak another language is much like learning music or how to play an instrument. Both are a form of self expression and at the same time should be fun and enjoyable.
So I welcome you to my conversation classes,where we will discuss many topics on various levels, and at the same time have the enjoyment of learning a new language.

 

JAN

Prowadzę kursy ogólne na wszystkich poziomach, od początkujących (Elementary) po zaawansowanych (Advanced). Mam także duże doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowawczych do Matury, FCE, CAE.

Lubię uczyć ponieważ daje mi to niezwykłą okazję do spotkania fantastycznych ludzi, którzy dzielą moją pasję do nauki języków obcych. Sam lubię uczyć się języków (poza angielskim znam też francuski i portugalski, ostatnio zacząłem też naukę języka hindi) tak więc doskonale rozumiem czego potrzeba słuchaczom na zajęciach aby nauka była jednocześnie przyjemna jak i jak najbardziej skuteczna.

RENATA 

Jestem absolwentką Amerykanistyki w Ośrodku Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim.

W TFLS pracuję od 2011 prowadząc kursy ogólne języka angielskiego na poziomie C1 i egzaminacyjne FCE , CAE, Matura (jestem egzaminatorem OKE do Nowej Matury).Dodatkowo prowadzę kursy Academic English.

Uwielbiam poznawać tajniki angielskiego  ale jedynie nauczanie i przebywanie  z ludźmi, którzy podzielają tę pasję, ich dociekliwe pytania i stawiane mi wyzwania nadają pogłębianiu tej wiedzy sens. Bez ciągłej interakcji z nowymi ludźmi, bez ich energii, emocji i indywidualnych doświadczeń nie nauczyłabym się tyle o angielskim, świecie i ludziach  a najpiękniejsze nawet słówka byłyby dla mnie tylko kolejnymi  literkami na papierze.

SZYMON 

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej oraz Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych organizowanego przez Laboratorium Psychoedukacji we współpracy z SWPS.

Zacząłem uczyć języka angielskiego sześć lat temu i od tamtej pory prowadziłem kursy ogólne, grupowe i indywidualne, na wszystkich poziomach zaawansowania, jak również kursy Business English oraz kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, LCCI EFB 2, LCCI EFB 3 oraz Matury.

Wieloletnie zamiłowanie do języków i psychologii oraz przyjemność jaką czerpię z kontaktu z ludźmi wszystkie są atutami w nauczaniu języków, a jednocześnie sprawiają, że nie wyobrażam sobie pracy z której mógłbym czerpać więcej satysfakcji i w której mógłbym realizować się pełniej.

VICTORIA 

I’ve been teaching English for almost 8 years. I really love this job. Helping people learn a new language and giving them a way to explore new cultures is extremely satisfying. I believe learning should be fun and try to apply this philosophy in my classes.

I hope I can help you discover that English is a beautiful language which can give you access to knowledge, entertainment and many wonderful cultures.

MICHAŁ 

Ukończyłem indywidualne międzyinstytutowe studia filologiczno-kulturoznawcze na Uniwersytecie Warszawskim w ramach filologii angielskiej, iberystyki i romanistyki, magisterium na kierunku filologia angielska z uprawnieniami do nauczania w szkolnictwie publicznym.

Prowadzę kursy przygotowujące do egzaminu CAE, TOEFL, zajęcia z języka hiszpańskiego i zajęcia indywidualne dopasowane do potrzeb Słuchaczy Szkoły TFLS.

Uczę moich Studentów w myśl zasady, że poznając języki obce i inne kultury możemy tworzyć kolejne więzi międzyludzkie oparte na życzliwości, przyjaźni a czasem miłości.

 

MAGDALENA 

Zajęcia z uśmiechem i pasją, tak po krótce można opisać spotkania ze mną. :)

Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów oraz włączaniu elemntów języka naturalnego. Każde zajęcia to przygoda podczas której odkrywamy świat języka angielskiego i kultury anglosaskiej.

W Szkole TFLS prowadzę zajęcia przygotowujące do FCE, CAE, CPE, TOLES, LCCI, IELTS i TOEFL pomagając kursantom zdobyć jak najwięcej punktów i spełnić marzenia.

Jestem absolwentką filologii angielskiej UW, która w swoim prawie dziesięcioletnim doświadczeniu pracowała z osobami od 0 do 200 lat :) Razem udało Nam się dojść prawie do gwiazd.

 

JOSEPH 

I usually base my lessons using task-based learning including discussions about interesting
topics, different activities to encourage students to use known English and to expand their vocabulary.

I have taught students of many ages from children to adults, including employees at companies located
in Warsaw. I have taught students at many levels from Pre-Intermediate up to Proficiency, including Business English
and conversation classes.

ANNA 

Magister Filologii Germańskiej oraz Filologii Angielskiej, stypendystka Uniwersytetu w Giessen (Niemcy). Egzaminator maturalny w zakresie j. angielskiego.

Z TFLS współpracuję od 2011r. Prowadzę kursy ogólne na poziomach od elementary do upper-intermediate oraz kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

 Nauczanie to moja pasja, w której zawsze kieruję się słowami „practice makes perfect”, a których skuteczności dowodzą sukcesy moich uczniów. 

DANIEL 

Being really enthusiastic about sharing my interest in languages I started to do smaller sessions  for fellow students to help them out with their grammar and translation skills and I liked it so much that I decided to carry on with this towards a professional level to share the joys of languages with many people.

 

RENATA 

Magister Filologii Angielskiej (w trakcie studiów doktoranckich) oraz Magister Filologii Włoskiej. Ukończyła kursy metodyczne w programie obu filologii angielskiej i włoskiej.
W szkole TFLS pracuje od lutego 2000 r. Specjalizuje się w kursach egzaminacyjnych: CAE, CPE, LCCI English for Business oraz kursach specjalistycznych dla firm.

KARINA 

Jestem lektorem języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałam ze słuchaczami / uczniami w każdym wieku i na każdym poziomie nauczania, począwszy od dzieci w szkole podstawowej po urzędników wysokiej rangi w instytucjach administracji państwowej. Moi słuchacze cenią mnie za umiejętność przekazywania wiedzy i pozytywne podejście do nich samych oraz prowadzonych przeze mnie zajęć.
Prowadziłam zajęcia językowe w zakresie ogólnego języka angielskiego, jak również w zakresie Business English i Legal English. Efektywnie przygotowywałam słuchaczy do egzaminów ESOL, TOEIC, TELC i LCCI, jestem również doświadczonym egzaminatorem TELC i LCCI.

EWA 

Magister Amerykanistyki UW, licencjat lingwistyki stosowanej UW, kurs FTBE (Further Certificate for Teachers of Business English); 1998-2001 nauczyciel języka angielskiego metodą tradycyjną w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym; w latach 2001-2006 lektor-metodyk w Akademii Nauki (nauczanie metodą tradycyjną, Sita i Callan, Business English), udział w projektach dofinansowywanych przez Unię Europejską w ramach programu EFS (Europejski Fundusz Społeczny): metodyk w projekcie „Podwyższanie kwalifikacji zawodowych osób pracujących na Mazowszu” oraz lektor w projekcie „Zdobądź wiedzę, zdobędziesz pracę”; egzaminator TELC od 2004; lektor Uniwersytetu Warszawskiego.

Z TFLS współpracuje jako lektor kursów egzaminacyjnych FCE, CAE i LCCI , Egzaminator LCCI English for Business oraz konsultant metodyczny. 

 

AGNIESZKA 

Uzyskane kwalifikacje lektora: Certificate of Studies at Harrow House International College (1997), Certificate of Attendance and Progress at Advanced Level at London University (1998), Certificate in Advanced English (1999), uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela uzyskane w 2000 roku. Dodatkowo magister Filologii Polskiej Uniwersytetu Opolskiego (1995-2000) oraz absolwentka rocznego kursu biznesu na Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu (oddział opolski).Od 6 lat pracuje w charakterze lektora, współpracowała z firmami takimi jak: IBM, Reader's Digest, ABN AmroBank, Jansen&Cilag, Motorola, Egis, Zentiva,Net-premium.Prowadzi kursy ogólne oraz biznesowe na różnych poziomach o charakterze indywidualnym i grupowy, przygotowuje do egzaminów FCE. Okazjonalnie pełni funkcje tłumacza.

"Ze szkołą TFLS współpracuje od 3 lat i jest to współpraca jak najbardziej owocna-w szkole panuje bardzo mila atmosfera, a to z kolei motywuje nas nauczycieli do bycia zaangażowanym w życie szkoły. Profesjonalne podejście do kadry oraz studentów powoduje, że chętnie przekazujemy im nasza wiedze i miłość do języka, który wykładamy"

BOZENA  

magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, rok ukończenia 2000; specjalizacja tłumaczenia; uprawnienia pedagogiczno - metodyczne do prowadzenia zajęć z języka angielskiego (Centrum Doskonalenia Nauczycieli); w latach 1998 – 2006: lektor języka angielskiego w następujących szkołach językowych: Felberg – British and American School of English, Globar Training Centre Sp. zo.o.; City School; od 2001 roku prowadzi lektoraty z języka angielskiego w Wyższej Szkole Ekonomiczno – Informatycznej w zakresie bankowości, marketingu, ekonomii, informatyki; Prowadzi kursy ogólne, specjalistyczne i egzaminacyjne, w tym kursy egzaminacyjne FCE, CAE, kursy specjalistyczne przygotowujące do egzaminu LCCI, BEC oraz egzaminów resortowych. W latach 2004 – 2006 pełniła funkcję koordynatora metodycznego ( rozmowy kwalifikacyjne, dobór materiałów szkoleniowych, rekrutacja kadry lektorskiej). Od kwietnia 2006 roku współpracuje ze szkołą TFLS.

Cieszę, że życie pozwala mi na realizację samej siebie. Należę do tych szczęśliwych osób, które robią to co lubią. A ja naprawdę lubię uczyć i cenię sobie współpracę ze szkołą TFLS ze względu na fachowe podejście do szkoleń językowych .

ADRIAN 

LCCI FTBE Teaching Business English Certificate and CELTA Certificate in progress. Although I’m born Poland, I have lived in Canada most of my life. I have been working for TFLS since 2004. My specialty is conversation lessons. I’m social and communicative, so talking with me is easy and comfortable. I think that one the most important aspects of learning a language is talking, as usually that’s why people learn new languages; i.e. to communicate.


Motto:

  •  “ Talk and You Will Learn.”
  •  “A little of English every day goes a long long way.”
  •  “English is Easy.”

PIOTR 

Absolwent Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością językoznawstwo. Pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć potwierdzone certyfikatem British Council. Ukończył liczne kursy akademickie z metodyki nauczania i odbył staż pedagogiczny (2003 -2004). W TFLS prowadzi zajęcia z języka angielskiego od 2004 r. (poziomy od początkującego do zaawansowanego, Business English dla firm oraz zajęcia konwersacyjne).
Moim ulubionym elementem pracy lektora jest kontakt z ludźmi, który pozwala obu stronom nauczyć się na zajęciach czegoś nowego. Odczuwam ogromną satysfakcję, kiedy uczestnicy kursu chwalą się swoimi postępami: zrozumieniem tekstu piosenki czy programu telewizyjnego w języku, który do niedawna stanowił dla nich tajemnicę.

ALEKSANDRA 

Magister Filologii Angielskiej Instytutu Anglistyki UW. Od 2000 r. pracuje w sekcji egzaminacyjnej The British Council, gdzie również pełni funkcję egzaminatora Cambridge. Z TFLS współpracuje od 2001 r. Prowadzi kursy przygotowawcze do egzaminów LCCI English for Business, FCE, CAE, oraz TOEFL, a także różnorodne szkolenia specjalistyczne dla klientów korporacyjnych na różnych poziomach zaawansowania. Posiada certyfikat FTBE uprawniający do nauczania języka biznesowego. Jest egzaminatorem LCCI.

Monika 

Posiada licencjat Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie oraz dyplom ukończenia studiów podyplomowych Business English Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Lingwistyka Stosowana (spec.nauczycielsko – tłumaczeniowa). Ze szkołą TFLS współpracuje od 2006r. i zajmuje się kursami na poziomie upper-intermediate, jak i kursami egzaminacyjnymi LCCI English for Business, również w firmach. Jest egzaminatorem LCCI. Prowadzi również lektoraty w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie.

„ Współpraca ze szkołą TFLS to przyjemność jaką czuję obserwując moich słuchaczy, gdy po każdych zajęciach z uśmiechem wracają, chętni zdobywania wiedzy i rozwijania już zgromadzonych umiejętności. Bycie docenianą za miły akcent zajęć znacznie podnosi mój komfort pracy.”

Weronika 

lektorka j. angielskiego, konsultant metodyczny, egzaminator

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu oraz Amerykanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z tytułem magistra. Od 5 lat prowadzi kursy biznesowe, specjalistyczne z elementami języka technicznego. Przygotuje do egzaminów LCCI oraz TOEFL, pracuje jako egzaminator w komisjach. Ze szkołą językową TFLS współpracuje od 2005 roku jako lektor jak i konsultant metodyczny.

„ Praca w TFLS daje wiele możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Przyjazna atmosfera oraz profesjonalna opieka metodyczna powodują, że praca tu jest przyjemnością a nie czystym obowiązkiem.”

Anna 

W czerwcu 2005 roku obroniła tytuł licencjata Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obecnie kontynuuje naukę na uzupełniających studiach magisterskich na Wydziale Lingwistyki Stosowanej, na specjalizacji nauczycielsko-tłumaczeniowej.
Z TFLS, gdzie prowadzi kursy ogólne języka angielskiego na różnym poziomie zaawansowania, współpracuje od 2005 roku.
"Praca w TFLS pozwala mi na realizowanie swojej pasji, jaką jest nauczanie. Do zajęć prowadzonych przeze mnie wnoszę przede wszystkim swoja wiedze i świetne przygotowanie pedagogiczne, ale również swoją osobowość, kreatywność i innowacyjność."

Alicja

Magister Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Od roku 2000 pracowała jako tłumacz i lektor. Z TFLS współpracuje od 2004r. Prowadzi zarówno kursy ogólne na poziomach pre-intermediate, upper-intermediate, jak również kursy egzaminacyjne FCE, LCCI English for Business oraz kursy specjalistyczne dla firm. Posiada certyfikat LCCI FTBE uprawniający do nauczania języka biznesowego. Jest egzaminatorem LCCI. jest konsultantem metodycznym.

Marcin 

Posiada dyplom Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i tytuł magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzi kursy umiejętności psychospołecznych. Uczy zarówno jako nauczyciel w szkole publicznej (od 2000 roku) jak i lektor w TFLS (od 2002 roku). W TFLS prowadzi kursy ogólne, przygotowujące do egzaminów FCE, CAE oraz Business English.
„Z TFLS współpracuję od 4 lat. W uczeniu angielskiego lubię najbardziej ten moment, gdy podczas zajęć, słuchacze przestają zauważać, że się uczą, poznają język a przy okazji dobrze się bawią. W TFLS zawsze staramy się osiągnąć taki stan. Wtedy uczenie się jest najbardziej efektywne.”

 

Paula 

Ukończyła Instytut Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa uzyskując tytuł Magistra, a także Ośrodek Studiów Amerykańskich UW - Magister Amerykanistyki oraz Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego UW- Licencjat. Uczy od 1997 r. W między czasie zajmowała się również tłumaczeniem specjalistycznych, materiałów reklamowych i instrukcji technicznych dla firm Alcatel i Ericcson.
Ze szkołą TFLS współpracuje od 2001 r. Prowadzi kursy przygotowujące do CAE; LCCI English for Business poziom 1, 2 i 3; TOEFL; kursy specjalistyczne i w firmach GlaxoSmithKline, Oracle, HRK, Cross Media PR. Jest egzaminatorem LCCI

Angelo 

Foreign Language Correspondent dla języka angielskiego oraz hiszpańskiego (2003) oraz
tłumacz przysięgły dla języka niemieckiego i angielskiego Izby Handlowej w Dortmundzie (Niemcy). Ze szkołą TFLS współpracuje od 2004 r. jako lektor niemieckiego oraz angielskiego, prowadząc kursy firmowe na różnych poziomach i przygotowawcze do LCCI. Posiada certyfikat LCCI FTBE uprawniający do nauczania języka biznesowego.

„Mila kadra i koledzy zachęcają do dalszej współpracy!”

Ewelina 

absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studentka 2. roku uzupełniających studiów magisterskich w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach studiów w UKKNJA (zdobyła wiedzę z zakresu metodyki) odbyła praktyki w różnych typach szkół. Pracując dla szkół językowych prowadziła zajęcia na wszystkich poziomach, szkolenia dla firm a także zajęcia indywidualne. Ponadto, była lektorem na letnich obozach językowych organizowanych przez firmę „Chris”.
Współpracę z TFLS rozpoczęła rok temu. W tym czasie prowadziła kursy ogólne na poziomie inetermediate oraz upper-inetermediate.

Seneka powiedział, ze „ucząc innych, sami się uczymy ”. Dlatego też nauczanie daje mi tyle satysfakcji.

Anna 

Ukończyła studia o specjalności język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu oraz studia licencjackie z lingwistyki kognitywnej na filologii angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Studia Magisterskie w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych pomogły jej zdobyć wiedzę na temat historii, geografii, kultury i obyczajów krajów całego świata. Pracę magisterską napisała w języku angielskim na temat Niemieckich Stosunków Transatlantyckich po Zimnej Wojnie. Jest nauczycielem mianowanym. Uczy języka angielskiego od pięciu lat. Od roku 2004 prowadzi kursy na poziomach upper intermediate, intermediate, a także przygotowuje do Nowej Matury i egzaminu Cambridge FCE. Ukończyła około 30 kursów i warsztatów metodycznych z zakresu wychowania i nauki języka obcego.

Nauczanie to moja pasja i powolanie.

Paulina 

Ukończyła Katedrę Języków Specjalistycznych, Wydział Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego -Magister Lingwistyki oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych i Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim- Licencjat. Od marca 2003 r. do września 2004 r. nauczała języka angielskiego (Business English) wśród kadry kierowniczej firmy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Od 2001 r. prowadzi w TFLS kursy języka angielskiego na poziomach: elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, przygotowuje także studentów do egzaminów Cambridge FCE oraz LCCI English for Business. Jest egzaminatorem TOEFL.

Justyna 

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, od 1990 roku naucza języka angielskiego w wielu warszawskich szkołach językowych na kursach ogólnych na wszystkich poziomach, również przygotowujących do egzaminów Cambridge. W latach 1994-1995 nauczała młodzież klas I – III społecznego liceum ogólnokształcącego w Warszawie. Prowadziła kursy języka business/professional English w licznych stołecznych firmach i instytucjach. Z TFLS zaczęła współpracę w roku 2006r. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów: FCE i CAE oraz zajęcia w międzynarodowych firmach. 

„Jestem osobą ambitną, wysoko ceniącą sobie rozwój osobisty i zawodowy, dużo wymagam od siebie i od swoich słuchaczy. Uważam jednocześnie, że nauka języka obcego może być świetną zabawą, a szkoła TFLS zapewnia mi odpowiednie warunki do realizacji moich planów zawodowych, a najważniejszym z nich jest zostanie konsultantem metodycznym szkoły.”

Piotr
Zacząłem nauczać jeszcze jako student lingwistyki stosowanej UW, ponad 6 lat temu. Studia ukończyłem ze specjalizacją pedagogiczno-tłumaczeniową w zakresie języka angielskiego i francuskiego. Prowadziłem kursy na wszystkich możliwych stopniach zaawansowania i doszedłem do wniosku, że najwięcej satysfakcji daje mi przygotowywanie do egzaminów FCE i CAE jak również biznesowych: BEC i LCCI. Wielokrotnie także występowałem w roli egzaminatora podczas części ustnej tego ostatniego. Niejednokrotnie podejmowałem się tłumaczenia ustnego (negocjacje biznesowe, spotkania z artystami anglojęzycznymi) a niebawem powinna ukazać się moja pierwsza książka, którą przełożyłem dla wydawnictwa Arkady. Ciągle brakuje mi czasu, żeby poznawać nowe języki. Aktualnie w nielicznych wolnych chwilach zgłębiam hiszpański, w kolejce jeszcze portugalski, niemiecki...

Katarzyna Fossa

Alicja 
 
Magister Filologii Angielskiej Uniwesytetu Warszawskiego. Od roku 2004 współpracuje z the British Council, sekcją egzaminacyjną, oraz z Uniwesytetem Warszawskim jako tłumacz. W szkole TFLS od roku 2003 prowadzi kursy ogólne pre- i upper-intermediate, przygotowujące do egzaminów FCE, CAE oraz kursy specjalistyczne Business English dla firm na różnych poziomach.

Maciej 
 
Kończy Lingwistykę Stosowaną na UW. Lektor z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka ogólnego i biznesowego. Uczył w dużych przedsiębiorstwach, m.in. TPSA, Nordea Bank, TVP, PGNiG, prowadził kursy wakacyjne dla studentów i doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku. Oprócz nauczania zajmuje się zawodowo tłumaczeniami, dzięki czemu język angielski ma przed nim niewiele tajemnic. Pasjonuje się literaturą i muzyką angielską i amerykańską, wzbogacając prowadzone zajęcia o najciekawsze zjawiska w kulturze Wielkiej Brytanii i USA.

Motto: "Nauczanie angielskiego jest jak wspinaczka. Bywa trudne, czasem chce się rzucić wszystko w połowie drogi i zająć czymś innym, ale gdy osiągnie się cel, satysfakcja jest niesamowita."

   

Sylwia 
 
Studentka ostatniego roku lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie w trakcie pisania pracy magisterskiej z dziedziny metodyki nauczania języków obcych. W roku akademickim 2007-08 stypendystka Uniwersytetu w Tübingen (Niemcy). W szkole TFLS pracuje od października 2006 r., prowadzi kursy ogólne od poziomu Elementary po Upper-Intermediate.

"W nauczaniu najbardziej pasjonuje mnie obserwowanie postępu, jakiego dzięki własnemu wysiłkowi oraz mojej pracy, dokonują słuchacze."

BOŻENA 
 
Magister prawa Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego na tym samym uniwersytecie powadzonego przy współpracy z Cambridge University. Stypendystka na Utrecht Universiteit w Holandii. Uczęszczała do szkoły w Stanach Zjednoczonych. Posiada Certificate of Proficiency in English. Z TFLS współpracuje od 2006 roku. Prowadzi kursy Legal English i Business English dla firm.
 
Lubię wyzwania i nowe doświadczenia. Chcę wykorzystać szanse jakie przede mną stają.

 

ZUZA 

Jestem absolwentką makrokierunku filologiczno-kulturoznawczego (filologia angielska, francuska i hiszpańska) oraz Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Uczę już od 8 lat - mam doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych, w przygotowywaniu do matury, prowadzeniu grup i zajęć indywidualnych. Zawsze stawiam na komunikację: czytanie i dyskusje, używam tekstów z anglojęzycznych gazet, wyszukuję ciekawych filmów i programów telewizyjnych - dla mnie znajomość języka to nie tylko gramatyka, ale przede wszystkim rozumienie „native’ów”, kontekstu kulturowego, spontaniczne wyrażanie myśli. Prowadzę zajęcia z angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego. 

OLGA 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, a tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Lingwistyki Stosowanej w zakresie tłumaczeń specjalistycznych.

Prowadzę zarówno kursy biznesowe, jak i ogólne - stacjonarne i bezpośrednio w firmach, grupowe oraz indywidualne. 

Pracowałam w Wielkiej Brytanii jako reprezentantka British Gas-u oraz jako członek zespołu Pricing Prescriptions Division NHS, jak również to, iż pół roku spędziłam w Szkocji oraz prawie cztery miesiące w Australii. Doświadczenia te pomogły mi w doskonaleniu znajomości języka angielskiego, dzięki nim poznałam również kulturę i obyczaje krajów anglojęzycznych. 

Moją dewizą jest: „Czerp z życia garściami, do tego z pewnością przyda Ci się znajomość języków obcych”.

 

Sylwia Barlatier

 

Piotr Grzymski

Opinie słuchaczy

Z moich doświadczeń z TFLS, mogę powiedzieć, że nauczyciele tam uczący to profesjonaliści. Lekcje są naprawdę ciekawe - nie sposób się nudzić. Na początku nawet nie wiedziałem, że moja lektorka jest Polką - nie słyszałem ani jednego słowa po polsku od niej. Poza tym świetna biblioteka, dostęp do internetu, filmy angielskie, świetny kontakt z nauczycielami - mają jakieś specjalistyczne dyplomy dla nauczycieli oprócz ukończenia anglistyki plus dużo bezpłatnych konwersacji z nativami.

Beno165

Uczęszczam do TFLS od 2 lat, jestem teraz na 8 semestrze i uważam że poziom w tej szkole jest bardzo dobry! Osobiście lubię tam chodzić... bo wiem że to jedna z lepszych szkół!! Lekcje są ciekawe i dobrze prowadzone! No i te dodatkowe, darmowe konwersacje z nativami!

Iza20

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi (Angelo is the best!), klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Irkamatus

W TFLS uczę się od dwóch lat i wszystko o czym byłem zapewniany przy zapisie potwierdziło się. Dodatkowe, bezpłatne konwersacje z native speakers, korzystna cena kursów oraz miła i kompetentna obsługa stawiają TFLS na czele szkół językowych w Warszawie.

Nathan

TFLS to świetna szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS! Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ nauczyciele potrafią zainteresować przedmiotem. To sprawia, że z zajęć wynosi się bardzo dużo i w szybkim tempie czyni się postępy. A nauka angielskiego staje się po prostu czystą przyjemnością! Poza tym lekcje w takiej szkole bardzo pomagają maturzystom, którzy potem są świetnie przygotowani do egzaminów na filologię angielską(poziom nauczania w TFLS) jest nie byle jaki ! Można więc śmiało powiedzieć, że szkoła ta jest jak najbardziej godna polecenia.

Aneta

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

55 dni do końca rejestracji

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektor�w


© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one

INFORMACJA DOTYCZ�CA PLIK�W COOKIES:
Informujemy, i� w celu optymalizacji tre�ci dost�pnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb ka�dego u�ytkownika, jak r�wnie� dla cel�w statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomoc� plik�w cookies na urz�dzeniach ko�cowych u�ytkownik�w. Pliki cookies u�ytkownik mo�e kontrolowa� za pomoc� ustawie� swojej przegl�darki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawie� przegl�darki internetowej oznacza, i� u�ytkownik akceptuje zasady stosowania plik�w cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj wi�cej tego powiadomienia ].