Szkoła Języków Obcych

Czwartek 29 lutego 2024

PracaAngielski on-lineDla lektorw
O szkoleKursySzkolenia dla firmEgzaminyCennikTesty kwalifikacyjne

Menu

Licytuj

Aktualności

2024-02-24

PRACA dla LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Zatrudnimy lektorów języka angielskiego do prowadzenia kursów grupowych oraz indywidualnych. Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie cv na adres biuro@tfls.com.pl. więcej

2024-02-23

English NATIVE SPEAKERS needed!
We are looking for native speakers of English to conduct classes at our school and in companies. We offer attractive salary, interesting materials and cooperation with school which has been existing in Warsaw for 30 years. If you are interested, please send your CV - biuro@tfls.com.pl . więcej

Opinie słuchaczy

Z moich doświadczeń z TFLS, mogę powiedzieć, że nauczyciele tam uczący to profesjonaliści. Lekcje są naprawdę ciekawe - nie sposób się nudzić. Na początku nawet nie wiedziałem, że moja lektorka jest Polką - nie słyszałem ani jednego słowa po polsku od niej. Poza tym świetna biblioteka, dostęp do internetu, filmy angielskie, świetny kontakt z nauczycielami - mają jakieś specjalistyczne dyplomy dla nauczycieli oprócz ukończenia anglistyki plus dużo bezpłatnych konwersacji z nativami.

Beno165

Uczęszczam do TFLS od 2 lat, jestem teraz na 8 semestrze i uważam że poziom w tej szkole jest bardzo dobry! Osobiście lubię tam chodzić... bo wiem że to jedna z lepszych szkół!! Lekcje są ciekawe i dobrze prowadzone! No i te dodatkowe, darmowe konwersacje z nativami!

Iza20

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi (Angelo is the best!), klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Irkamatus

W TFLS uczę się od dwóch lat i wszystko o czym byłem zapewniany przy zapisie potwierdziło się. Dodatkowe, bezpłatne konwersacje z native speakers, korzystna cena kursów oraz miła i kompetentna obsługa stawiają TFLS na czele szkół językowych w Warszawie.

Nathan

TFLS to świetna szkoła, która posiada doskonale wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę. Jestem na kursie ogólnym i z ogromną przyjemnością będę dalej kontynuować naukę w TFLS! Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ nauczyciele potrafią zainteresować przedmiotem. To sprawia, że z zajęć wynosi się bardzo dużo i w szybkim tempie czyni się postępy. A nauka angielskiego staje się po prostu czystą przyjemnością! Poza tym lekcje w takiej szkole bardzo pomagają maturzystom, którzy potem są świetnie przygotowani do egzaminów na filologię angielską(poziom nauczania w TFLS) jest nie byle jaki ! Można więc śmiało powiedzieć, że szkoła ta jest jak najbardziej godna polecenia.

Aneta

Co nas wyróżnia

TFLS po raz kolejny został na rok 2018/2019 partnerem British Council w zakresie organizacji egzaminów Cambridge English: First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE) oraz IELTS.

TFLS może się poszczycić bardzo wysoką efektywnością kursów  przygotowawczych do certyfikatów międzynarodowych, które prowadzone są w oparciu o programy autorskie. W przypadku  egzaminów Cambridge - tj. FCE, CAE i CPE zdawalność wynosi 95,6% , a przy kursach LCCI nawet 98%.

Dowodem na wysoką jakość organizowanych przez nas kursów przygotowaczych do zdania egzaminów:

- FCE (Cambridge English: First)
- CAE (Cambridge English: Advanced)
- CPE (Cambridge English Proficiency)
 
- IELTS (International English Language Testing
  System)

jest posiadanie przez Szkołę Języków Obcych TFLS statusu:

Autoryzowanego Centrum Przygotowywawczego do zdania Certyfikatów z Języka Angielskiego (Cambridge English Qualifications)  nadanego przez Cambridge Assessment English, który jest częścią University of Cambridge.

Oznacza to, że TFLS spełnia najwyższe
wymogi w zakresie przygotowania do egzaminów z języka angielskiego.

Od 2003 roku w ofercie kursów TFLS pojawiły się BEZPŁATNE KONWERSACJE, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród słuchaczy. Są to zajęcia dodatkowe prowadzone przez Native Speakers , usprawniające umiejętność płynnego komunikowania się w życiu codziennym,  wygłaszania opinii, argumentowania, dyskusji. Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno kursów ogólno-językowych jak i egzaminacyjnych.

Nasi lektorzy to osoby młode, dynamiczne o najwyższych kwalifikacjach: absolwenci  Filologii Angielskiej, Amerykanistyki, Germanistyki, Romanistyki, Italianistyki, Iberystyki oraz Lingwistyki Stosowanej,pracownicy naukowi w.w. wydziałów stypendyści  uczelni zagranicznych

Kwalifikacje lektorów są na bieżąco sprawdzane i oceniane przez naszych metodyków, a także podnoszone poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach metodycznych organizowanych przez TFLS oraz specjalistyczne seminaria dotyczące materiałów dydaktycznych, metod nauczania czy egzaminów językowych organizowane przez np. wydawnictwa LONGMAN, Cambridge, Heineman, McMillan, a także The British Council , oraz  London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board.

Kursy językowe organizowane przez TFLS nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania,  mówienia, słuchania, czytania, niezbędnych do porozumiewania się w języku angielskim we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych.

Wykorzystujemy różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.

TFLS w rankingach

 

RANKINGI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

1 miejsce w rankingu szkół językowych przeprowadzonym przez prestiżowy WARSAW BUSINESS JOURNAL - Book of Lists 2017

WARSAW BUSINESS JOURNAL we wrześniu 2017 r.  sklasyfikował nas na 1 miejscu w zestawieniu warszawskich szkół językowych opublikowanym w Book of Lists 2017/2018.

 

I miejsce w rankingu szkół językowychGAZETY WARSZAWSKIEJ z dnia 18.09.2014. 

 
W rankingu z 2014 roku tym wyprzedziliśmytakie renomowane szkoły językowe jak: Archibald, Profi - Lingua, czy Lingwistę, a takze placówkę językową English for You.  

 

Ranking Szkół Jezykowych Tygodnika Newsweek

 

III miejsce w ostatnim z rankingów szkół językowych, przeprowadzonym przez Tygodnik Newsweek Polska przy pomocy TNS OBOP, potwierdzające wysoką jakość i skuteczność prowadzonych przez TFLS szkoleń językowych.  W rankingu tym wyprzedziliśmy po raz kolejny m.in. szkoły języków obcych EMPiK i Lingua Nova.

Warto przypomnieć, że w inym rankingu z roku 2004. wyprzedziliśmy m.in. ,,Archibalda'', ,,O.K.!'', ,,Empik'', ,,English First'', ,,Polanglo'', ,,Mike Mills English'', ,,Berlitz'', ,,Lingwistę'', jak również zdobywcę pierwszego miejsca w 2002 r. - ,,Worldwide School'' ! 

W rankingu z roku 2005 wyprzedziliśmy natomiast m.in. ,,The TOWER'', ,,L2 Language Consulting''.

Gratulujemy naszym lektorom i studentom !

Zapraszamy  na kolejne kursy!

 

SREBRNY LAUR KLIENTA 2005 za najlepsze kursy językowe

W Przyznanie TFLS Srebrnego Lauru Klienta zostało rozstrzygnięte w oparciu o opinie klientów zweryfikowane ankietami przeprowadzonymi pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa. Laur Klienta jest potwierdzeniem skuteczności i popularności usług proponowanych przez naszą szkołę. Dołożymy starań, aby co rok otrzymywać podobne wyróżnienia w uznaniu wysokiej jakości naszych szkoleń językowych.
zobacz więcej 

TFLS może się poszczycić bardzo wysoką efektywnością kursów  przygotowawczych do certyfikatów międzynarodowych
zobacz więcej 

Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie I miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych LCCI w roku 2003/2004 oraz 2004/2005 
zobacz certyfikat 

Nasze osiągnięcia

W dniu 07.11.2005  -  w trakcie II Ogólnopolskiej Konferencji  LCCIEB, Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie I miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych roku 2004/2005,, oraz nagrodę specjalną  za przeegzaminowanie największej ilości kandydatów w Polsce w roku 2004/2005, oraz nagrodę specjalną  za przeegzaminowanie największej ilości kandydatów w Polsce w roku 2004/2005.

W dniu 27.11.2006  - w trakcie III Ogólnopolskiej Konferencji  LCCI IQ, Szkoła TFLS odebrała certyfikat za zajęcie III miejsca w kategorii najbardziej aktywnych centrów egzaminacyjnych roku 2005/2006.

W styczniu 2005 r Szkoła TFLS uzyskał status centrum egzaminacyjnego Global Legal English oraz uprawnienia do prowadzenia egzaminów TOLES (Test of Legal English Skills) - egzamin z języka z angielskiego dla prawników.

W lutym 2005 r. TFLS uzyskał status centrum egzaminacyjnego ETS Global (organizatora egzaminów TOEFL) oraz  uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC (Test Of English for International Communication), TFI (Test de Francais International) oraz TOEIC Bridge.

Od 2007 r. TFLS posiada prestiżowy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego ETS w zakresie przeprowadzania międzynarodowego i najbardziej uznawanego na świecie egzaminu z języka angielskiego TOEFL ibT - Test of English as a Foreign Language - internet based Test.
 

11.05.2006 TFLS została wpisana do ,,Ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej'', prowadzonej na podstawie art. 12 ust. 1 pkt. ustawy z 18.12.1998 r. o słuzbie cywilnej.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Po raz kolejny została potwierdzona jakość nauczania w TFLS , tym razem przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Po wnikliwej kontroli, przyznano nam akredytację na prowadzenie kursów ogólnych i egzaminacyjnych z języka angielskiego.
TFLS jako jedna z nielicznych szkół w Warszawie może poszczycić się uzyskaniem
Akredytacji Kuratorium Oświaty

Na podstawie Decyzji Mazowieckiego Kuratora Oświaty Nr KO.ADM.I-KB-4962/4/08 z dnia 28.03.2008 r. TFLS - Testing & Foreign Language Services Szkoła Języków Obcych  w Warszawie otrzymała akredytację na szkolenia:
1. Język angielski ogólny,
2. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów Cambridgde FCE, CAE, CPE,
3. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów LCCI,
4. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów TOEFL,
5. Język angielski - przygotowanie do
    egzaminów TOLES
6. Język angielski - przygotowanie do matuy z 
    języka angielskiego
7. Język angielski - kursy specjalistyczne.

Lokalizacja

Referencje

Jako aplikanci sądowi uczestniczyliśmy w dwusemestralnym kursie English for Law na poziomie upper intermediate zorganizowanym przez szkołę językową Testing & Foreign Language Services. Przedmiot tego kursu stanowiło specjalistyczne słownictwo z zakresu prawa karnego i cywilnego, a także zagadnień ustrojowych. Prowadzony był on przez lektora, którego cechował duży stopień profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do nauki prawniczego języka angielskiego. Kurs English for Law spełnił nasze oczekiwania i całym przekonaniem możemy polecić TFLS jako szkołę prowadzącą dobrze zorganizowane kursy językowe dla prawników.

Marta Kożuchowska, Patrycja Mączyńska, Paweł Dudkiewicz, Marcin Polakowski

Cenimy sobie wysoki profesjonalizm TFLS i liczymy na kontynuację współpracy wykorzystując coraz to nowsze możliwości, które oferuje nam TFLS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej firmy. Bogata oferta TFLS, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem.

Leszek Smęt, ORACLE Polska Sp. z o.o.

Współpraca ze szkołą TFLS przez cały okres projektu układała się wzorcowo, a proces szkolenia zakończył się widoczną poprawą znajomości języka u osób biorących udział w projekcie, co potwierdza profesjonalizm firmy oraz jej pracowników.

Renata Matuszewska, EMSUR Polska Sp. z o.o.

Firma Pearson Education Polska reprezentująca najstarsze na świecie prywatne wydawnictwo publikujące materiały do nauki języka angielskiego – LONGMAN, pragnie wyrazić swoje największe uznanie dla współpracy ze Szkołą Języków Obcych TFLS - Testing and Foreign Language Services w Warszawie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić wkład jaki doświadczeni lektorzy szkoły wnieśli do publikowanych przez nas materiałów, które obecnie wykorzystywane są przez uczniów na całym świecie. Nieocenione komentarze oraz udział w pilotowaniu przygotowywanych materiałów, których podjęli się pracownicy szkoły pozwoliły nam na wydanie najwyższej klasy podręczników i słowników.

Artur Graboś, Pearson Education Polska

Kursy dopasowane są do naszych potrzeb, a firma szybko reaguje na sugestie dopasowując się do naszych wymagań. Lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, a przede wszystkim są niezwykle sumienni i zawsze przygotowani do zajęć.

Małgorzata Wiśniewska-Janus, HRK S.A.

Infolinia

Rejestracja na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

zapisz się na egzamin

55 dni do końca rejestracji

zapisz się na egzamin

Certyfikaty jakości

O szkole | Lektorzy | Szkolenia dla firm | Egzaminy | Cennik | Testy kwalifikacyjne | Kursy | Zapisy / Rejestracja | Praca | Angielski on-line | Dla lektor�w


© Prawa autorskie 2002-2006 TFLS. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one

INFORMACJA DOTYCZ�CA PLIK�W COOKIES:
Informujemy, i� w celu optymalizacji tre�ci dost�pnych w naszym serwisie www.tfls.com.pl, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb ka�dego u�ytkownika, jak r�wnie� dla cel�w statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomoc� plik�w cookies na urz�dzeniach ko�cowych u�ytkownik�w. Pliki cookies u�ytkownik mo�e kontrolowa� za pomoc� ustawie� swojej przegl�darki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawie� przegl�darki internetowej oznacza, i� u�ytkownik akceptuje zasady stosowania plik�w cookies, opisane tutaj
[ Nie pokazuj wi�cej tego powiadomienia ].